Uğurcan Çakır: Sözlerim galiba farklı anlaşıldı

Trabzonspor’un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır, Beşiktaş karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Mücadeleyle ilgili konuşan Uğurcan Çakır “Kazanmak istediğimiz bir maçtı. İki takım da çok iyi performans gösterdi. Güzel bir maç oldu. Kazanmak istiyorduk ama gol yemeden berabere bitirdik. 3 maçtır kazanamıyorduk. Sahada iyi savaştık. İki takım da çok iyiydi. Bol pozisyonlu güzel bir maç oynandı” dedi.

‘MİLLİ TAKIM’DAN NEDEN KESİLDİĞİMİ BİLMİYORUM’

Beşiktaş maçında iyi oynamaları hakkında konuşan Uğurcan Çakır “Takım halinde kötü bir gidişatımız vardı. Büyük maç konsantrasyonu farklı oluyor” ifadelerini kullandı.

Uğurcan Çakır ayrıca “Milli Takım’dan neden kesildiğimi bilmiyorum” sözleriyle ilgili olarak, “Hafta içi açıklamalarım vardı. Galiba farklı anlaşıldı. Ben hiçbir takım arkadaşıma saygısızlık yapmadım. Ben Mert Ağabey’i çok seviyorum. EURO 2020’de bana en çok desteği verendi. Milli takımda başarısızlığı kabul edemiyoruz. A Milli Takım çok onurlu bir yer” dedi.

UĞURCAN NE DEMİŞTİ?

Hafta içi açıklamalarda bulunan milli yıldız şu ifadeleri kullanmıştı: ”Milli Takım’da ligdeki performansa göre mi orada oynatılıyor yoksa Milli Takım’daki performansa göre mi oynatılıyor onu çözemedim. Çünkü Milli Takım’da son maçlarda kötü oynamadım. Kesilmeyi hak etmedim. Lige göreyse, takımlarında oynamayan oyuncular orada 11’de oynadı. Çok anlamadım açıkçası.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir